Er du gravid eller har en baby? Læs alt om graviditet og børn her på Netbaby.dk
Brugernavn: Password: Husk login|Ny bruger?
Forside|Indkøbsguide|Gode tilbud|Din side|Forum|Brevkasse|Blog|Konkurrencer|Gratis magasiner
Før graviditet|Gravid|Fødsel|Baby|Mor|Far|Navne|Flere:
Søg:
 NYT!  LÆS DET NYE "MIN BABY" GRATIS

Læs den nye udgave af MIN BABY - et GRATIS magasin til dig med alt om det bedste vi har. Læs det gratis her

Skriv et svar

Læs venligst retningslinjerne før du skriver et indlæg.

Du er ikke logget ind, og dit indlæg bliver derfor vist som et indlæg fra en ikke-registreret bruger. Hvis du ønsker, at dit indlæg bliver vist som et indlæg fra en registreret bruger, skal du logge ind på "Din side", før du skriver et nyt indlæg.

Klik på "Dine oplysninger" under Din side og skriv det kaldenavn, der skal stå som afsender, når du skriver nye indlæg, så andre brugere kan identificere dig.

Fornavn:
Overskrift:

Tekst:
OBS! Reklamer/køb/salg er ikke tilladt!

Overhold venligst vores retningslinjer. Bevidst overtrædelse medfører blokering af din IP-adresse (som er 172.69.130.79)


Dit indlæg må max. fylde 1600 tegn. Du har 1600 tegn tilbage.


(klik kun 1 gang)

Du besvarer nedenstående indlæg

Smartlearning.dk erfaring?

Hej.
Er der nogen her, der har erfaring med at læse akademifag via Smartlearning.dk? Det er ikke altid det samme at læse på hjemmesiden, som at høre erfaringer fra nogen, der har prøvet det. :-)

Jeg har en akademiuddannelse, der er 10 år gammel. Har været i fast arbejde siden.
Jeg går med tankerne om at læse akademiuddannelsen i HR. Da jeg kan se, jeg kan bruge HR fagene indenfor mit nuværende arbejde – og der hvor jeg ønsker at arbejde i fremtiden.
Undervisningsformen tænker jeg, vil passe godt ind i vores arbejds- og familieliv, så jeg ikke skal afsted ud af huset hele dage eller om aftenen.

Hvordan har I oplevet smartlearning.dk?
Hvor mange timer har I brugt ugentligt?
Hvordan er det med forelæsningerne? Hvis de fx er en dag, hvor jeg ikke har mulighed for at være online, kan det så fungere, at jeg først ser dem på et andet tidspunkt eller skal jeg være online, hver gang der er forelæsning. Jeg ved godt, at det er det optimale, men vi har tit nogle møder om aftenen, så der vil sikkert være nogle gange, hvor jeg ikke kan være online.
Hvor ofte er der online undervisning i løbet af ugen?
Er der ellers andet, I tænker, jeg skal være opmærksom på?


Skrevet af Sofie (10-09-2018 kl. 12:22)



GRAVIDA - gratis magasin til dig

Få GRAVIDA helt gratis - magasinet med alt om den positive graviditet og fødsel.

MIN BABY - gratis magasin til dig

Få MIN BABY helt gratis - magasinet med alt om det bedste vi har.

DIT BARN - gratis magasin til dig

Få DIT BARN helt gratis - magasinet med alt om de skønne unger.




© 1999-2025

Annoncering | Kontakt os | Om Netbaby | Generelle forbehold | Link til Netbaby | Index A-Å | Presse

Besøg også: Gravida.dk | Minbaby.dk | Ditbarn.dk | Facebook